Označení závodníků - startovní čísla DOOSUN

Startovní číslo - efektní a funkční označení závodníků pomocí textilních pořadových čísel na dvoudílném uvazovacím startovním čísle

startovní číslo cyklostartovníčíslo dětskéstartovní číslo převlečné

OBJEDNÁNÍ PŘES : doosun@seznam.cz

Dlouhodobá startovní čísla pro nejrůznější sporty cyklistiku, běžecké závody, motocyklové závody a teké pro bojové sporty a zimní sporty. Dlouhodobé startovní číslo vhodné pro školy, školky a tábory. Dodáváme na kvalitním pratelném textilu pevném se stalobarevným tiskem. Možnost různých velikostí a tvarů, různých barev lemování i barev čísel přesně podle vašich požadavků.

Startovní číslo nebo elastický převlečný trikot lze potisknout buď jen číselnou řadou, nebo na ně lze kromě čísel aplikovat libovolný potisk (nápisy, loga, reklama a.t.d.)

Startovní čísla barevný tisk

Reklamní a další popisné údaje Vám graficky zpracujeme a zašleme k náhledu mailem

zvolte si grafické řešení s umístěním reklamních informací

Vymyslete si tvar velikost a garfiku a my vám vytvoříme bezplatně návrh a čísla vyrobíme,

Chcete něco co nikdo neumí ? naše tiskové možnosti a šicí dílny to dovede.

Nejběžněji používanými jsou zavazovací startovní čísla, ze dvou dílů - předního a zadního. Díly jsou v horní části (přes ramena) propojeny pevnou lemovkou, ve spodní části (okolo trupu) se buď zavazují lemovkou nebo mohou být opatřeny gumou. Jsou vyrobena ze opticky stabilní polyesterové tkaniny. Číselná řada může být v libovolné barvě a libovolném fontu – typu písma.

Čísla vyrabíme v různých provedeních, v různých tvarech a velikostech pro dospělé, pro děti a pro různé typy sportů, také s různou barvou lemování.

Startovní čísla barevná a barevně lemovaná

Pro potisk startovních čísel (s výjimkou číselné řady) je vhodný grafický návrh zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW.  Grafický návrh Vám vyhotovíme.

Dodací lhůta od schváleného návrhu – 10 pracovních dnů.
Startovní číslo je určeno pro jakékoliv použití využití.

Chcete jednodílné startovní číslo ? Chcete levné startovní číslo ? Chcete ještě jiné řešení ?

NAPIŠTE NÁM